logo
Головна
Продукція
Місія
Статті
Відгуки
Фармнагляд
Контакти
Галерея

Місія

Місія компанії: прагнення пропонувати необхідні усім категоріям споживачів універсальні, високоефективні та безпечні лікарські засоби сорбційно-детоксикаційної дії, прогнозовані тенденції розвитку медицини та фармації і випереджальна пропозиція інноваційних сорбційних та комбінованих препаратів для лікування та профілактики різних захворювань, підтримання оптимального функціонування життевоважливих органів та систем організму, покращення якості та збільшення тривалості життя людей.

«Екологоохоронна фірма «КРЕОМА-ФАРМ» приділяє багато уваги системі якості на виробництві, виділяючи її як пріоритетну у своїй діяльності.

Маючи науковий та виробничий потенціал, компанія ставить перед собою задачу відповідати європейському рівню якості. Саме тому ефективність та якість лікарських засобів, відповідаючих світовим стандартам дозволяють збільшувати прихильність паціентів к продукції компанії та постійно вдосконалюватися в розвитку нових технологій, вносячи свій внесок в розвиток індустрії та зберігати здоров'я нації.

Багаторічна діяльність підприємства з виробництва та впровадження сучасних ефективних та безпечних сорбційних препаратів одночасно сприяє більш широкому застосуванню детоксикаційної терапії у всіх сферах медицини. Така зміна приоритетів лікувальної практики є важливим фактором подальшого розвитку медицини, оскільки саме детоксикація організму значно покращує результати лікування захворювань, і взагалі - стан здоров'я та якість життя міліонів людей.

Додаткові відомості